KONST / Litografier / Färglitografi 12946393
nr 1294 6393
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 196/300. Motivet: 49x39 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:12:33
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer